Koncerty PDF Drukuj E-mail

2014


17 stycznia  Warszawa godz. 19 30 ul. Freta Koncert charytatywny na rzecz Fundacji Dom Ulgi w Cierpieniu im. Ojca Pio.


Archiwum

2013


10.12.2013 KRAKÓW ROTUNDA GODZ. 19 00

29 listopada Warszawa ul. Bagatela 11 godz. 18 00 Kawiarnia podWieczorki i poRanki Tosia Podpisuje płytę "Czekaj"


8 grudnia Warszawa Dobre Miejsce ul. Dewajtis 3 godz. 17 00

23 listopada Radom aula WSB ul. Kolejowa 22 godz. 19 00


25 listopada Osuchów k/Mszczonowa Centralny Ośrodek ZUS godz. 18 00

9 października Koszyce


12 października Wrocław Kościół p.w. NMP Królowej Pokoju

13 października Drobin Kościół godz. 17 00

19 października Oborniki Wielkopolskie Kościół p.w. Św. Józefa godz. 19 00

20 października Stryków Kościół p.w. Św. Marcina godz. 16 00

4 października Świdnica Kongres Małżeństw


1 września Małogoszcz k/ Kielc Kościół godz 17 30 z zespołem


6 września Serce Kalinowe solo z gitarą


21 lipca Sanok / Besko z zespołem

16 czerwca Bełchatów Parafia NNMP ul. Kościuszki

21 czerwca Wrocław


25 maja Gościszów Koncert plenerowy godz. 13 00

26 maja Imielin Dom Kultury Sokolnia godz. 18 00


24 marca Chełm Chełmski Dom Kultury godz.18 00


23 marca Nowy Dwór Mazowiecki Dom Kultury godz. 18 00


17 marca Warszawa godz. 20 00"Pieśni Postne" Monastyczne Wspólnoty Jerozolimskie ul. Łazienkowska 14


16 marca Kłobuck Dom Kultury godz. 17 00


16 luty Lublin Teatr Stary godz. 19 00


16 luty Lublin Teatr Stary godz. 20 45

5 stycznia Włocławek Bazylika pl. Kopernika 7 godz. 17 00 lub po mszy

2012


10 Grudnia Gdańsk Opera Bałtycka Al. Zwycięstwa 15 ok godz. 18 45

17 Grudnia Gdańsk Oliwa Wieczór kolędowy dla pracowników Caritas
25 listopada Warszawa Dobre Miejsce ul. Dewajtis

15 listopada Jaworzno Teatr Sztuk godz. 19 00

10 listopada Warszawa Katedra Św. Floriana z gitarzystą po mszy o godz. 11 30


18 października Połajewo Niestety koncert przesunięty na inny termin z powodu choroby Antoniny.

21 października Częstochowa kościół akademicki p.w. Św. Ireneusza godz. 18 00

28 października Starachowice Kościół ul. Kościelna z zespołem godz 14 00

23 września Milanówek z gitarzystą


20 września Garwolin CSiK ul. Nadwodna 1 z gitarzystą


12 września Rzeszów plac obok Klasztoru OO Bernardynów ok 19 30 z gitarzystą


9 września Górowo Iławeckie godz. 16 00


8 września Warszawa Biesiada Skaryszewska z zespołem godz. ok 19 30

18 sierpnia Warszawa ul. Dewajtis Dobre Miejsce z gitarzystą


16 sierpnia Warszawa Dominikanie ul. Freta koncert z gitarzystą


15 sierpnia Kaszebice z zespołem godz. ok 17 00-18 00 w ogrodach


29 lipca Tomaszów Lubelski przy Sanktuarium po mszy o godz. 17 00

26 lipca Lipowiec Kościelny Kościół godz. 20


22 czerwca Zwoleń Al. Jana Pawła II 6 godz 21 30

27 maja Jelenia Góra


4 maja Rybaki koło Olsztynka Ośrodek Caritas godz. 20 00

26 kwietnia Koszalin Centrum Kultury 105 ul. Piłsudskiego 41 godz. 18 00


22 kwietnia Legionowo Sala Widowiskowa w Ratuszu godz. 18 00


15 kwietnia Mława


01 kwietnia Inowrocław "Pieśni Postne" Kościół Najświętszej Maryi Panny


29 marca Kraków "Pieśni Postne"


28 marca Kielce Kościół Św Józefa ul Turystyczna 3(około 19.15)


25 marca Słupca "Pieśni Postne" Kościół p/w Św Leonarda ul. Sienkiewicza 11 godz. 19 00


22 marca Zielona Góra koncert z gitarzystą


26 luty Warszawa "Pieśni Postne" Kościół p/w bł. Edmunda Bojanowskiego ul. Kokosowa 12 godz. 17 00


10.02.2012 Warszawa

Nagranie Płyty "Live"godz. 18.00 i 20.00


23 stycznia Wejherowo Verba Sacra Kolegiata Wejherowska godz 17 00

Pismo Święte w regionalnym języku kaszubskim, czyta znana polska aktorka Danuta Stenka. Oprawa muzyczna Antonina Krzysztoń i Cezary Paciorek.


22 stycznia Gułtowy kolędy i nie tylko Kościół p/w Św. Kazimierza..


8 stycznia Częstochowa kolędy Personalna Parafia Akademicka ul. Kilińskiego 132 godz 18 00.


6 Stycznia Warszawa z zespołem kolędy Kościół Matki Bożej

Jerozolimskiej godz. 19 30 (podziemie Kościoła)

Monastyczne Wspólnoty Jerozolimskie ul. Łazienkowska 14.

2011


20 grudnia Zamość z zespołem kolędy godz. 12 00 Centrum Kultury Filmowej "Stylowy"


17 grudnia Inowrocław z zespołem Teatr Miejski godz. 17 00

(wejściówki do odebrania w Kujawskim Centrum Kultury)

Płock z zespołem 19 00 Fara


26 listopada Łódź Spotkanie Autorskie godz. 18 00 sala widowiskowa Politechniki Łódzkiej


25 listopada Andrychów godz.20 00 Występ gościnny "Projekt Grechuta" z zespołem Plateau


19 listopada Płock Spotkanie Autorskie Katedra Płocka godz. 19 00


11 listopada Kalisz. Z przyczyn niezależnych od nas koncert został przeniesiony na przyszły rok.


6 listopada Puławy Koncert charytatywny w Hospicjum.


30 października Kobierzyce "Zaduszki Muzyczne" Spotkanie Autorskie godz. 18 00 Sala widowiskowa GCKiS


15 października Rembertów Spotkanie Autorskie Dom Kultury godz. 18 00 ( Tylko na zaproszenia. W sprawie zaproszeń proszę kontaktować się z Domem Kultury).


8 października Radom Koncert charytatywny w Hospicjum.


2 października Jabłonna Lacka Spotkanie Autorskie Kościół Parafialny godz. 17 00


1 października Kędzierzyn Koźle z zespołem Kościół Ewangelicko Augsburski godz 19 00
29 września Kadzidło Spotkanie Autorskie Centrum Kultury Kurpiowskiej godz 19 00

24 września Lipno, z gitarzystą (woj. wielkopolskie) godz. 18 00


28 sierpnia Trzebnica przy Bazylice Plac Pielgrzymkowy


19 sierpnia Lipsko (woj. mazowieckie) Sala Widowiskowa LCK


15 sierpnia Lubochnia godz 21 00


9 lipca Chojnice
26 czerwca Choroszcz, Centrum Kultury,

13 czerwca Piła, Klasztor Kapucynów, Antonina z gitarą

11 czerwca Nowy Targ

21 maja Katowice,

3 maja Gdynia

1 maja Żary,

26 kwietnia Radom, Muzeum imienia Jacka Malczewskiego, ul. Rynek 11, otwarcie wystawy „Jan Paweł II - droga na ołtarze", godz. 18:00 (z gitarzystą)

22 kwietnia Bydgoszcz, Pieśni Wielkopostne

16 kwietnia Warszawa, Dom Kultury Stokłosy, z gitarzystą

15 kwietnia Darłowo, Zamek, ul. Zamkowa, godz. 19:00 z gitarzystą
2 kwietnia Łomianki, Kościół Św. Małgorzaty, z gitarzystą
1 kwietnia Nowy Sącz, Małopolskie Centrum Kultury
27 marca Piastów, Parafia Chrystusa Króla, Pieśni Wielkopostne
13 marca Lublin, Klasztor Dominikański, Pieśni Wielkopostne
12 marca Kraków - Nowa Huta, Kościół Arka Pana, godz. 19:00, Pieśni Wielkopostne
6 marca Warszawa Kościół Najświętszego Zbawiciela, Pl. Zbawiciela, godz. 19:30
4 lutego Warszawa, Teatr Buffo, koncert promujący płytę "Turkusowy stół"

2010

10 grudnia Puławy (Tosia z gitarą)
5 grudnia Warszawa Klub Hybrydy
21 listopada Warszawa Dobre Miejsce
24 października Góra Puławska, Kościół Św. Wojciecha , godz. 18:00 (z gitarzystą)
8 października Lublin
25 września Słubica
5 września Stryszów
30 sierpnia Gdańsk

28 sierpnia Toruń


1 sierpnia Tarnów
13 czerwca Sierpc
11 czerwca Białystok, Drezynownia, ul. Wiatrakowa (wylot), godz. 21:15, w ramach imprezy PODKoff-Y 2010
6 czerwca Warszawa
23 maja Szczytno
19 maja Bielsko Biała, Kościół - koncert odwołany z powodu zagrożenia powodzią

18 maja Kielce, aula Seminarium Duchownego , godz. 19:00


16 maja Bielsko Biała, Kościół p.w. św.Józefa, ul. Tuwima 44, koncert bezpośrednio po mszy o 18:00
11 maja Pelplin (k. Gdańska), Biblioteka, ul. Sanbora 5A
23 kwietnia Mysłowice
21 kwietnia Rzeszów 25 marca Przygodzice (k. Ostrowa Wielkopolskiego), Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
21 marca Krotoszyn, Kościół, ul. Klasztorna 3, godz. 19:30, Pieśni Wielkopostne
20 marca Zielona Góra, Kościół Najświętszego Zbawiciela, Al. Niepodległości, godz. 20:00, Pieśni Wielkopostne
14 marca Warszawa, Kościół matki Bożej Różańcowej, ul. Wysockiego 8, godz. 19:30, Pieśni Wielkopostne
12 marca Dąbrowa Górnicza, Kościół Parafii Ducha Świętego, ul. Sikorskiego 55, godz. 19:00, Pieśni Wielkopostne
28 lutego Radom, Kościół Matki Bożej Miłosierdzia, Pieśni Wielkopostne
11 lutego Łódź, Teatr Nowy, godz. 17:45
24 stycznia Bolesław k. Olkusza, Kościół, godz. 17:00 (po Mszy Św.), kolędy

2009

20 listopada Warszawa, Pałac Kultury, godz 17:00


14 listopada Wąwolnica
6 listopada Rumia
5 listopada Elbląg
3 listopada Praga, w ramach koncertu "Zvuky a dozvuky Solidarity", Teatr Archa, Na Poříčí 26, godz. 20:00
25 października Warszawa, klub "Zacisze"
18 października Brwinów
10 października Gorzów Wielkopolski
24 września Kielce, Studio "Gram" Radia Kielce, ul. Radiowa 4, godz. 19:05 BEZPOŚREDNIA TRANSMISJA RADIOWA!!!
26 lipca Lębork
25 lipca Wieliszew
27 czerwca Kraków
21 czerwca Stary Sącz
14 czerwca Częstochowa
6 czerwca Lubin Iłża
30 maja
24 maja Raszyn k. Warszawy
23 maja Poznań
4 maja Wrocław
2 maja Radom,
23 kwietnia Pisz, sala widowiskowa, godz. 20:00
19 kwietnia Białystok, Kościół Miłosierdzia Bożego
17 kwietnia Gdańsk, udział w koncercie dla Jacka Kaczmarskiego
15 kwietnia Poznań, Pod lipami
2 kwietnia Lubin k. Wrocławia
1 kwietnia Sandomierz, Dom Katolicki, ul. Mariacka 12, koncert w ramach imprezy pt. "Dzień usmiechu Pana Boga", godz.18:00
22 marca Jarosław, MOK, godz. 18:00
21 marca Warszawa, kościół św. Jakuba przy ulicy Narutowicza, Pieśni Postne (a cappella)
15 marca Lublin, kościół Ojców Dominikanów, godz. 20:00, Pieśni Postne (a cappella)
14 marca Głogów, kościół św. Klemensa, ul. Sikorskiego, godz. 19:00, Pieśni Postne i nie tylko
13 marca Gdynia, Wzgórze Św. Maksymiliana, godz. 19:00, Pieśni Postne (a cappella)
8 marca Warszawa, "Dobre Miejsce" - Centrum Kultury, ul. Dewajtis 3 (Las Bielański), godz. 19:00
21 lutego Warszawa - impreza zamknięta
1 lutego Warszawa, Dom Kultury "Zacisze", ul. Blokowa 1 (przy Radzymińskiej)

2008

16 grudnia Warka


8 grudnia Kraśnik Lubelski, Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku Fabrycznym, Al. Niepodległości 44, godz. 18:30
6 grudnia Sieradz, Teatr Miejski, ul. Dominikańska 19, godz. 19:00, rezerwacja biletów tel. 0-43 827 10 06
4 grudnia Warszawa, ul. Gorlicka 3, szkolna sala gimnastyczna, godz. 16:00
3 grudnia Radomsko, sala widowiskowa MDK, w ramach VI Radomszczańskich Spotkań Integracyjnych, godz. 11:00
2 grudnia Radomsko, Kościół OO. Franciszkanów, ul. Narutowicza, ok. godz. 18.45 (po Mszy Św.)
22 listopada Płock, Katedra, godz. 19:00
12 października Ełk, Sankt. Miłosierdzia Bożego parafii Chrystusa Sługi (os. Konieczki), godz. 16.30
11 października Skarżysko Kamienna, Miejskie Centrum Kultury, ul.Słowackiego 25, godz. 18:00
5 października Zduńska Wola, sala im. Maksymiliana, ul. Kościelna 20, godz. 19:00
30 września Toruń, amfiteatr Muzeum Etnograficznego, ul. Wały Gen. Sikorskiego (lub w razie niesprzyjajacej aury - Sala Widowiskowa MDK przy ul. Przedzamcze 11), godz. 19:00
27 września Zielona Góra, Państwowa Filharmonia im. T. Birda, godz. 20:00
21 września Maków Mazowiecki
20 września Miejsce Piastowe
6 września Sopot, Bard Festiwal
5 września Częstochowa, Jasna Góra
31 sierpnia Jaśliska (k. Krosna), plener przy kościele, godz. 19:00
25 lipca Łeba
13 lipca Grochowice, Stachuriada
12 lipca Ogródek nr 5 (k. Orzysza), Muzeum Kajki, godz. 20:00
6 lipca Saragossa (Hiszpania), udział w uroczystości z okazji Dnia Polskiego, teren wystawy EXPO
23 czerwca Wołów
22 czerwca Udanin, kościół
14 czerwca Wiślica, godz. 21:00
8 czerwca Toruń, Barbarka, godz.18:00
31 maja Katowice, Kiermasz Książki Katolickiej, wydz. Teologii, ul. Jordana 18, godz. 18:00
10 maja Tarczyn
3 maja Wejherowo
22 kwietnia Elbląg, Biblioteka, ul. Teatralna 11, godz. 17:00
20 kwietnia Radom, Kościół Królowej Apostołów, Młodzianowska 124, godz. 19:00
13 kwietnia Piaseczno (k. Warszawy), Ośrodek Kultury przy Parafii św. Anny, pl. Piłsudskiego, godz. 19:30
12 kwietnia Kraków - Nowa Huta, Kościół Miłosierdzia Bożego, oś. Na Wzgórzach, godz. 19:00, w ramach cyklu "Nowa Huta. Dlaczego nie?!"
5 kwietnia Warszawa - Rakowiec, Kościół Zwiastowania Pańskiego, ul. Gorlicka 5/7, godz. 19:30
9 marca Warszawa, Kościół Zwiastowania Pańskiego (dolny kościół), ul. Gorlicka 5/7, godz. 19:30 Pieśni Postne (a cappella)
8 marca Warszawa, Dom Kultury Stokłosy, ul. Lachmana 5 (vis'a'vis Leclerc), godz. 19:00
2 marca Warszawa - Wilanów, Parafia św. Anny - sala widowiskowa, ul. Kolegiacka, godz. 14:00
1 marca Wyszków, Wyszkowski Ośrodek Kultury, ul. Prosta 7 godz. 18:00 Pieśni Postne (a cappella)
20 lutego Mszana Dolna, kościół, godz. 19:00, Pieśni Postne i zamyślone

2007

27 listopada Kielce, Kaplica Akademicka, ul. Wesoła 54, godz. 20:00


26 listopada Bydgoszcz, Filharmonia
24 listopada Jędrzejów, Kościół Św. Trójcy, 18:00
18 listopada Kraków - Łagiewniki
17 listopada Teresin, Teresiński Ośrodek Kultury, al. XX-lecia 32 (na terenie Stadionu GOSiR), godz. 19:00
10 listopada Warszawa u Dominikanów - sala parafialna w Klasztorze, ul. Dominikańska, spotkanie "Między sztuką a wiarą" - Droga człowieka do Boga, godz. 19:00
28 października Brześć, kościół par. Stanisława Biskupa Męczennika (centrum), godz. 18:00
21 października Warszawa, Kościół Najczystszego Serca Maryi przy pl. Szembeka, godz. 19:00
16 października Cieszyn, koncert "Być razem"
7 października Warszawa, kościół, ul. Domaniewska - róg Al. Niepodległości (dolny kościół), godz. 20:00
7 października Przysucha, Kościół Miłosierdzia Bożego, godz. 11:00
6 października Łódź, Szkoła Muzyczna, ul. Sosnowa 9, godz. 18:00
23 września Tomaszów Mazowiecki, godz. 16:00
22 września Lipno (woj. wielkopolskie), Kaplica Św. Jadwigi, ul. Św. Jadwigi, 18:00
21 września Ostrów Wielkopolski, Ostrowskie Centrum Kultury, w ramach XV Festiwalu "Wszystko jest poezją", godz. 19:00
15 września Krośnice, godz. 18:00
8 września Choroszcz
1 września Wodzisław Śląski, kościół p.w. Wniebowzięcia NMP, ul. Kościelna 1, w ramach Wieczoru Radości dla Młodzieży, godz. 22:15
31 sierpnia Piotrków Trybunalski, dziedziniec MOK, Al. 3 Maja 12, w ramach IV Ogólnopolskiego Festiwalu, godz. 20ºº
19 sierpnia Mońki
18 sierpnia Dołżyca koło Cisnej, pensjonat "Cień PRL-u" (adres: Dołżyca 28) w ramach festiwalu Bieszczadzkie Anioły, godz. 19:00
7 lipca Kościerzyna, pl. przy kościele, godz. 19:00
23 czerwca Jaszczurówka (k. Zakopanego)
13 maja Suchowola, Plac pod Łukiem Papieskim, w ramach Festiwalu Pieśni Pielgrzymkowej, godz. 17:00
21 kwietnia Łódź, Wyższa Szkoła Humanistyczno Ekonomiczna, ul. Rewolucji 1905 r. 52/64 (patio), jako jeden z zaproszonych gości koncertu "Łódźstok", godz. 19:00
15 kwietnia Andrychów, MDK, ul. Szewska 7, jako gość na koncercie laureatów XX Podbeskidzkiego Festiwalu Piosenki Religijnej, początek całego koncertu o godz. 17:00 (występ Antoniny ok. 19-tej)
3 kwietnia Warszawa, Centrum Kultury „Civitas Christiana”, ul. Piękna 16 B, godz. 18:00 (Pieśni Postne)
2 kwietnia Kalwaria Zebrzydowska, Klasztor Ojców Bernardynów, godz. 20:30
1 kwietnia Sosnowiec, Katedra, ul. Kościelna 1, godz. 15:30 (Pieśni Postne)
25 marca Warszawa Gołąbki, kościół Św. Jana Apostoła i Ewangelistów , ul. Jagiellończyka 3, godz.9:15 (Pieśni Postne) (dojazd autobusami 517 i 194)
24 marca Toruń, kościół Parafii Św. Antoniego, godz. 19:00 (Pieśni Postne)
23 marca Kraczkowa, Kościół, godz. 19:30 (Pieśni Postne)
17 marca Olsztyn, kościół Św. Wawrzyńca, ul. Bałtycka 135, 19:30 (Pieśni Postne)
11 marca Święta Góra (Gostyń), Bazylika Sanktuarium Matki Bożej Świętogórskiej, godz. 18:30 (Pieśni Postne)
9 marca Pruszków, Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego, pl. Jana Pawła II 2, godz. 19:00, (Pieśni Postne)
4 marca Komorów, kościół Parafii p.w. NNMP, ul. 3-go Maja, godz. 19:00 (Pieśni Postne)
24 lutego Radom, Centrum Kultury Południe, ul. Czarnoleska 17, godz. 20:00
26 stycznia Warszawa - impreza zamknięta
21 stycznia Warszawa, klub "Hybrydy", ul. Złota 7/9
5 stycznia Szczecin Dąbie, klub "Delta" (www.delta.ehost.pl ), ul. Racławicka 10

2006

28 grudnia Wenecja - koncert przeniesiony z 28 listopada
21 grudnia Rusinowice - impreza zamknięta
17 grudnia Łódź, godz. 16:00, w ramach III Festiwalu Aniołów, ul. Piotrkowska 137 (bilety w cenie 10 zł)
16 grudnia Łódź, godz. 18:00, w ramach koncertu z okazji XXV rocznicy wprowadzenia stanu wojennego i strajku na Wydziale Prawa Uniwersytetu Łódzkiego
13 grudnia Warszawa - Ursus, Ośrodek Kultury "Arsus", godz. 19:00, gość specjalny V Przeglądu Piosenki z Dobrym Tekstem
9 grudnia Iława, Hala Sportowa, godz. 14:00, koncert w ramach Ogólnopolskiego Zjazdu Represjonowanych w Stanie Wojennym (XXV rocznica wprowadzenia stanu wojennego)
3 grudnia Piotrków Trybunalski, Kościół Ojców Bernardynów, ul. Słowackiego, godz. 17:00
1 grudnia Szczytno, Pub nr 9, ul. Barcza 9, godz. 20:00
28 listopada Mira (Włochy) - z powodu mgły samoloty nie startowały z Okęcia - koncert przeniesiony na grudzień
25 listopada Tyczyn k. Rzeszowa, kościół, ul. Mickiewicz 10, godz. 18:00
! 24 listopada - ze względu na żałobę narodową impreza przeniesiona na 13 grudnia
18 i 19 listopada Toronto (Kanada), Centrum Kultury Polskiej im. Jana Pawła II w Mississauga, Festiwal Piosenki Religijnej
6 listopada Warszawa, kościół Dominikanów, ul. Freta, udział w koncercie zaduszkowym
5 listopada Komorów, kościół Parafii p.w. NNMP, ul. 3-go Maja, godz. 19:00, Misterium Zaduszkowe "Requiem dla Zapomnianych"
29 października Mińsk (Białoruś), Sala Akademii Muzycznej, godz. 19:00
28 października Grodno (Białoruś), Teatr Lalek, godz. 17:00
27 października Warszawa, kościół Św. Andrzeja Apostoła, ul. Chłodna 9, godz. 20:00
17 października Śrem, kościół NSJ na Jezioranach, godz. 20:00
15 października Nadarzyn, kościół Św. Klemensa, ul. Kościelna, godz. 18:00; Dni Papieskie
14 października Szymanów (impreza zamknięta)
8 października Starachowice, kościół Św. Trójcy, ul. Kościelna, godz. 19:00; XVII Międzynarodowe Dni Muzyki Organowej i Kameralnej im. Stanisława Ratusińskiego
29 września Strzyżów nad Wisłokiem, Dom Kultury "Sokół", ul. Mostowa 2, godz. 19:30
23 września Warszawa (impreza zamknięta)
17 września Otrębusy, ul. Sadowa 14, godz. 16:30
10 września Lublin
3 września Leśniów
2 września Warszawa, Biesiada Poetycka, Park Skaryszewski
4 sierpnia Krzęcin
28 lipca Wrocław
22 lipca Św. Lipka
10 czerwca Warszawa- Bemowo
10 czerwca Falenica
4 czerwca Komorów
29 maja Poznań
28 maja Chojnice
21 maja Pionki


 
wstecz

Wyszukiwarka

 

Newsletter

Nie przegap żadnych nowości, zaprenumeruj nasz newsletter.






 
(C) 2006 Antonina Krzysztoń & obrazone.pl